Diyetisyenlerimiz

Diyetisyenlerimiz

Beslenme ve Diyet Uzmanı

Emsal Karaca Sağlam

1994 yılında Mersin’de dünyaya gelen Diyetisyen Emsal Karaca, ilk, orta ve lise öğrenimini Mersin’de tamamlamıştır. 2013 yılında lisans eğitimine başladığı İstanbul Bilim Üniversitesi Beslenme Ve Diyetetik bölümünden 2017 yılında başarıyla mezun olmuştur.

2021 yılında Emsal Karaca Beslenme Ve Diyet Merkezi’ne Pilates hizmetinin eklenmesi ile danışanlara verilen hizmetin derinliği artmış, danışanlara egzersiz ve beslenmenin kombinasyonu ile multidisipliner hizmet verilmeye başlanmıştır.

Beslenme ve Diyet Uzmanı

Mirella Murat

Diyetisyen Mirella Murat 2000 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiş ilkokul,  ortaokul ve lise eğitimlerini yine İstanbul’da tamamlamıştır. Beslenme ve diyetetik bölümündeki lisans eğitimine 2018 yılında İstanbul Kültür Üniversitesinde başlamıştır.
2022 Temmuz ayında Beslenme ve Diyetetik bölümünden yüksek onur derecesi ve fakülte birincisi olarak mezun olmuştur. İkinci ana dalı olan psikoloji eğitimi ise halen devam etmektedir.
Aralık 2022 yılından itibaren Emsal Karaca Beslenme Ve Diyet Danışmanlık merkezinde danışan kabul etmektedir.

Hemen bizimle iletişime geçin
uzman ekibimiz sizlere ulaşsın

Bizimle iletişime geçin uzman ekiplerimiz sizlere ulaşsın. Ücretsiz ön randevu ile uzman görüşü alın. Size en uygun beslenme biçimini oluşturalım.

#sağlığınızbizimiçinönemli