Hakkımızda

Hakkımızda

Beslenme ve Diyet Uzmanı

Diyetisyen Emsal Karaca Sağlam
Kimdir?

1994 yılında Mersin’de dünyaya gelen Diyetisyen Emsal Karaca, ilk, orta ve lise öğrenimini Mersin’de tamamlamıştır. 2013 yılında lisans eğitimine başladığı İstanbul Bilim Üniversitesi Beslenme Ve Diyetetik bölümünden 2017 yılında başarıyla mezun olmuştur.

Eğitim süresi boyunca çeşitli eğitimlere, konferanslara, seminerlere ve sempozyumlara katılarak kendini bariatrik cerrahi, klinik nütrisyon, mutfak kültürü, sporcu beslenmesi, çölyak hastalarında beslenme, glutensiz beslenme, probiyotik – prebiyotik konularında geliştirmiştir. Şişli Florence Nightingale Hastanesinde, Kadıköy Florence Nightingale Hastanesinde, Mersin Toros Devlet Hastanesinde ve Avrupa Şafak Hastanesinde yaptığı stajlar ile teorik bilgilerini pratik ile birleştirmiş ve hastalıklarla beslenme konusunda birçok vaka görerek kendini geliştirmiştir.  

 Mezun olduğu 2017 yılının Temmuz ayında Dünya Göz Hastanesinde Diyetisyen olarak başlamış ve 2019 yılına kadar çalışmıştır. 2019 Yılında kurduğu Emsal Karaca Beslenme Ve Diyet Merkezin’de kurucu ve yönetici diyetisyen olarak hizmet vermektedir.

2021 yılında Emsal Karaca Beslenme Ve Diyet Merkezi’ne Pilates hizmetinin eklenmesi ile danışanlara verilen hizmetin derinliği artmış, danışanlara egzersiz ve beslenmenin kombinasyonu ile multidisipliner hizmet verilmeye başlanmıştır.

Hemen bizimle iletişime geçin
uzman ekibimiz sizlere ulaşsın

Bizimle iletişime geçin uzman ekiplerimiz sizlere ulaşsın. Ücretsiz ön randevu ile uzman görüşü alın. Size en uygun beslenme biçimini oluşturalım.

#sağlığınızbizimiçinönemli